Gražiausios vaikystės spalvos

Birželio 1-oji diena yra ypatinga visiems pasaulio vaikams – tai Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną skiriame ypatingą dėmesį vaikams, aptariame jų teises ir pareigas. Mūsų mokykloje dvi pamokas vyko įvairios integruotos veiklos, kurių metu visi vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Dailės ir technologijų mokytoja Loreta Matulevičienė paskirstė kūrybinius darbus – pradinių klasių mokiniai kūrė pristatymus „ Mano vasara su šeima“, 6 - 7 kl. – „ Mano svajonė“, 8 - 10 kl. – ,, O mes vaikai, o mes pasaulis“. Mokytoja Reda Valančienė papasakojo, kaip ši vaikų diena minima pasaulyje, priminė, kad švenčiama jau 72 metus. Šią dieną pasaulio valstybės švenčia skirtingu laiku, tačiau visose šalyse tą dieną visas dėmesys skiriamas mūsų vaikams. Dainas ir gerą nuotaiką dovanojo mokyklos mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojo Sauliaus Kondroto. 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Danute Petraškiene šią dieną nusprendė praleisti ir paminėti Vilniuje.

„Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai.“

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Rita Šalčiūtė