Konkursų nugalėtojų išvyka „ Pasidžiaukime kartu“

Šių metų gegužės 31 d. vyko  Prienų rajono 1 – 5 klasių mokinių – olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventė „Pasidžiaukime kartu“. Prienų švietimo centras mokiniams suorganizavo išvyką į Alytų.

Iš mūsų mokyklos vyko keturi 1-4 klasių mokiniai. Išvyka prasidėjo Alytaus kraštotyros muziejuje, kur vyko žvakių liejimo edukacija. Sužinojome kaip atsiranda žvakės, kam jos naudojamos ir svarbiausia turėjome galimybė patys pasigaminti po žvakutę. Toliau vykome į Dzūkijos dvarą, kuriame ne tik labai skaniai papietavome, bet ir apžiūrėjome gražiai, gamtos apsuptyje, takais prie Nemuno sutvarkytą, pramogauti skirtą teritoriją. Dar apsilankėme Alytaus STEAM atviros prieigos laboratorijoje, kur mokėmės dirbti su mikroskopais ir maišant skirtingas spalvas ir medžiagas išgauti „ ikriukus“.

Kelionės pabaigoje aplankėme Alytaus piliakalnį ir pavargę, bet labai laimingi ir pilni naujų įspūdžių parvykome namo.

Bibliotekininkė

Edita T.