Skrendam į kosmosą

Ar kada nors norėjote skristi į kosmosą? Ar turite tokių svajonių?

Balbieriškio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, pradinukai ir penktokai turėjo galimybę pabūti astronautais! Jie dalyvavo pažintinėje, interaktyvioje edukacinėje veikloje - kosminiame skrydyje. Žiūrėjo pažintinį edukacinį filmą, kuris nukėlė į Saulės sistemą. Su vaikais viso renginio metu nuotaikingai bendravo įspūdingas kosminis robotas. Jaunieji astronautai, pakeliavę kosmosu ir geriau pažinę Saulės sistemą, aptarė filmą, diskutavo ir varžėsi viktorinoje. Po viktorinos kiekviena komanda gavo prizą ir kiekvienas narys – astronauto pažymėjimą.

Nors ir buvo įdomu kosmose, patiko astronautų apranga, bet Žemėje būti smagiausia. Juk ne veltui sakoma „visur gerai, bet namuose geriausia“!

Mokytoja Danguolė