Sveikatingumo pamoka Prienuose

Gražią, saulėtą gegužės dieną pradinukų 4 komandos vyko į Prienus. Paprienės stadione vyko sveikatingumo pamoka „Mes galime“, kurioje varžėsi rajono pradinių klasių mokinių estafečių komandos. Kadangi komandų buvo labai daug, kitiems vaikams buvo organizuotos įvairios pramogos. Vaikai noriai susipažino su gaisrininko profesija, jų veikla. Kiti – pūtė ir suko didžiulius muilo burbulus. Mėgstantys piešti, galėjo piešti spalvomis, ar tapyti akvarele. Keletas išbandė elektrinių mašinėlių manevrus. Dauguma dalyvavo visuomenės sveikatos biuro organizuojamose viktorinose. Teisingai atsakę į klausimus parsivežė įvairių prizų. Pabaigoje, pasidžiaugę veiklomis, vaikai sulaukė ir apdovanojimų už estafetes. Visi buvo apdovanoti medaliais.

Tikra sveikatingumo diena! Ji vyko pušų apsuptyje, toliau nuo miesto gatvių. Linksmi, nors ir šiek tiek pavargę, bet patenkinti grįžo vaikai į mokyklą.

Mes, mokytojos, pasidžiaugėme įdomiai organizuota veikla, bei šauniais mūsų mokyklos pradinukais!

Pradinių klasių mokytojos

Aldona ir Danguolė