Meninio skaitymo šventė ,,Kelias, tiesa ir gyvenimas“

Meilė tebūna ne veidmainiška.Venkite pikto, laikykitės gero.Mylėkite vienas kitą broliška meile. (Iš laiško Romiečiams)

Šiandien Prienų rajono mokyklų atstovai skubėjo į jau tradicine tapusią meninio skaitymo dvasine bei religine tematika šventę Jiezno Šv. arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčioje. Lijo pavasarinis lietus. Didingi bažnyčios kupolai pasitiko vėsa ir ramybe.Jau pirmieji klebono Rolando Bičkausko žodžiai nuramino ir leido pasijusti laukiamais svečiais.Jiezno meno mokyklos auklėtinių kūriniai skambėjo švelniai ir pakiliai, o mažiausiųjų skaitovų eilės suteikė drąsos vyresniesiems.Mūsų mokyklą atstovavo 5 kl. mokinės Gabija, Donata ir Evelina bei visur suspėjanti mokyklos mokinių tarybos pirmininkė Ramunė. Dėkojame mergaitėms už pasiruošimą ir skambius posmus, o organizatoriams už šiltą priėmimą,gėles ir padėkos raštus.

Dorinio ugdymo mokytojos Reda ir Jurgita