Žaliosios olimpiados Odisėja. Jaunučiai’22

Balandžio 25 dieną vyko Aplinkosauginis konkursas - „Žalioji Odisėja. Jaunučiai’22“. Tai didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir Aplinkosauginiu švietimu besirūpinančios iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamo konkurso „Žalioji Odisėja“ sudėtinė dalis aplinkos apsaugos tematika, skirta 6-7 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje.

Mūsų mokykla įvykdžiusi praktinę užduotį pateko į „Žalioji Odisėja. Jaunučiai’22“ protmūšį. Mūsų mokyklos komanda (Rasa Miežinytė - 7 kl., Majus Ulevičius- 7 kl., Jomantas Marčiukaitis - 7 kl., Giedrius Krutulis - 6 kl., Rokas Miknevičius - 6 kl., Brigita Smolskytė-6 kl.) parodė puikias žinias apie aplinkos apsaugą ir ekologiją. Visi mokiniai pagilino žinias apie aplinkosaugos problemų sprendimo būdus.

Dėkojame mokiniams už pasiruošimą ir aktyvų dalyvavimą olimpiadoje.

Biologijos mokytoja Lina Guobienė