Gamtosauginė diena

Balandžio 8 dieną mokykloje buvo organizuojama netradicinio ugdymo Gamtosauginė diena. Priešmokyklinio ugdymo, 1-10 klasių mokiniai šiai dienai ruošėsi iš anksto, gamindami inkilėlius paukšteliams. Mokykloje surengta inkilų paroda.

Gamtosauginės dienos tikslas – atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje gyvename. Pasistengti išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, biologinę įvairovę.

Mokiniai, padedant mokytojams ir klasių auklėtojams aktyviai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse konstruodami šiltnamių ir inkilėlių maketus iš antrinių žaliavų. Atliktus darbus mokiniai kūrybingai pristatė mokyklos bendruomenei. Nustebino išradingai pagaminti „šiltnamiai“ bei įdomiai ir informatyviai pateikta informacija apie juose pasodintus augalus.

Ši diena buvo prasminga, nes mokiniai pagilino gamtosaugines žinias, ugdėsi iniciatyvumo ir kūrybingumo, komunikavimo, mokėjimo mokytis, pažinimo, sveikatingumo kompetencijas.

Mokiniai Balbieriškio parke ir mokyklos sode į medžius įkėlė savo pagamintus inkilėlius paukšteliams.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje