Dalyvavome ,,Narvesen“ badmintono turnyre

Balandžio 2 d., Kaune, Megos sporto arenoje, vyko respublikinės ,,Narvesen“ jaunimo lygos varžybos. Mūsų mokyklą atstovavo 2 mokyklos mokiniai: Domininkas Baranauskas ir Austėja Pašiškevičiūtė. Žaidžiant vaikinų ir merginų vienetus, abu mūsų žaidėjai pralaimėjo po pirmąjį susitikimą. Po nesėkmingai susiklosčiusios pradžios, Austėja įveikė dvi sekančias žaidėjas – kaunietę ir vilnietę ir iškovojo 9 – tą vietą. Domininkas, taip pat įveikė sekančius du varžovus iš Kauno ir iškovojo 9 – ąją vietą. Žaidžiant vaikinų dvejetą Domininkas, poroje su Gediminu Marcinkevičiumi, iškovojo 3 – ąją vietą ir turnyro bronzos medalius. Austėja merginų dvejeto nežaidė, nes nepavyko surasti partnerės. Turnyre dalyvavo žaidėjai iš Kauno, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Prienų ir didelė grupė Ukrainos sportininkų.

Badmintono būrelio informacija