Švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2022 Pasaulis keičiasi, o Tu?

Šiandien 9-10 klasių mokiniai turėjo galimybę apsilankyti svarbiausiame metuose renginyje, skirtame Lietuvos švietimo bendruomenei. Dalyviai ir lankytojai parodoje turėjo galimybę gyvai aptarti ir įvertinti taikomas ir siūlomas ugdymo(si) metodikas, naujausias mokymo(si) priemones ir technologijas, sužinoti apie realiai pritaikomus pavyzdžius mokyklose, kitas švietimo aktualijas bei diskutuoti apie Lietuvos švietimo sistemos ateitį ir reikalingus pokyčius.Tūkstančiai moksleivių, pedagogų, tėvelių iš visos Lietuvos skubėjo susipažinti su mokymosi procesui skirtomis technologijomis ir priemonėmis, naujausia įranga, pasižvalgyti kuo gyvena kitos šalies mokyklos, kokios studijos siūlomos užsienyje ir Lietuvoje. Anot psichologo Karlo Rogerso, „žmogus yra išsilavinęs tik tada, kai moka mokytis ir keistis“, todėl paroda „Mokykla 2022“  kvietė kartu prisijaukinti pokyčius, tobulėti ir tiesiog puikiai praleisti laiką.

Ugdymo karjerai mokytoja Reda