Mokėmės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje

Ar patinka vanduo? Ar norėtumėte mokytis plaukti baseine? Antros ir trečios klasės mokiniams pasisekė!

Vos tik įvyko baseino atidarymas, jie kiekvieną savaitę, keturis mėnesius, vyko į Prienų kūno kultūros ir sporto centro baseiną, kur mokėsi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. Plaukimo pradmenų mokė ir žinių apie saugų elgesį vandenyje suteikė patyrę ir kvalifikuoti treneriai. Mokiniai mokėsi sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, plūduriuoti horizontalioje padėtyje, slinkti ant krūtinės ir nugaros, išlaikyti pusiausvyrą vandenyje, atlikti šuoliukus į vandenį nuo bokštelio ir bortelio. Paskutinės treniruotės metu, mokiniai turėjo pademonstruoti, ką išmoko. Jų žinias ir gebėjimus vertino plaukimo treneriai. Vieniems puikiai sekėsi plaukti savarankiškai, kitiems drąsiau buvo naudojantis plaukimo priemonėmis, dar kiti džiaugėsi įveikę vandens baimę. Visiems buvo įteikti pažymėjimai, kuriuose buvo pažymėta, kokias plaukimo užduotis kiekvienas sugeba atlikti vandenyje.

Džiaugiamės savo mokinių pasiekimais! Tikimės, kad vasarai atėjus, vaikai gebėjimus galės pademonstruoti ir tėveliams!

Mokytojos Daiva ir Danguolė