Kaip PUG vaikai ,,Zuikių mokykloje“ mokslus krimto

Mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai lankėsi ,,Zuikių mokykloje“ Sasnavoje. Maloniai  sutikti zuikių mokytojų, susipažinome ir kibome į darbus. Pirmoje zuikių klasėje pasigaminome zuikių karūnėles. Reikėjo ir kruopštumo ir kantrybės. Antroje klasėje, padedami edukatorių, išsiaiškinome zuikių pyrago receptą, skaičiavome kiek ir ko į pyragą dėsime, kaip maišysime, kur kepsime. Trečioje klasėje pasidarėme  zuikių arbatos maišelius ir į juos pripylėme mėtų lapelių. Ketvirtoje klasėje apsilankėme ,,Zuikių muziejuje“ ir sužinojome daug įdomių dalykų apie zuikių gyvenimą, net mėnulio nuotraukoje pamatėme zuikį. Ugnė atsivežtą zuikutį padovanojo ,,Zuikių muziejui“.  Mokslus užbaigėme smagiais rateliais ir žaidimais. Zuikių pyragą parvežėme lauktuvių  tėveliams.

Pagilinę savo gebėjimų kompetencijas, pilni įspūdžių ir naujų patirčių saugiai grįžome namo. Dėkojame mokyklos administracijai, tėveliams  už suteiktą galimybę plėsti vaikų akiratį.

Mokytoja Ramutė ir mokytojos padėjėja Irena