Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Kovo 17 dieną mūsų mokyklos 1- 6 klasių mokiniai dalyvavo kasmetiniame tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Tai vienas iš konkursų, kurio užduotys pateikiamos ir tradiciniu rašytiniu būdu. Užduotys įdomios: norint parinkti teisingą atsakymą iš pateiktų, pirmiausia reikia atidžiai perskaityti sąlygą, tada įdėmiai išsinagrinėti pateiktą tai užduočiai piešinį. Tai aktyvina mokinių vaizduotę, loginį mąstymą. Visos užduotys tarsi matematiniai galvosūkiai: reikia suprasti, ko ieškoti, ir tik po to – sugalvoti, kaip atsakyti.

Tarptautinis matematikos konkurso „Kengūra“ organizavimo komitetas dėkoja visiems  dalyviams. Laukiame rezultatų. Jei ir ne visas užduotis pavyko įveikti lengvai,  įsivertinti matematinį suvokimą ne pamokoje visada smagu ir naudinga.

Matematikos mokytoja Danutė Petraškienė