Aplankėme Vilniaus knygų mugę

Išmokę saugoti save ir kitus, jau drąsiau lankomės dideliuose kultūros renginiuose.

Mūsų devintokai,  dešimtokai ir dalis mokytojų pabuvojo Vilniaus knygų mugėje. Ši išvyka buvo tarsi tąsa Protmūšio, skirto lietuvių kalbos dienoms. Jame buvo klausimas, reikalaujantis įvardyti technologijų sritį, kurios produkcija – knygos, žurnalai, laikraščiai, žemėlapiai ir visa kita, kas atspausdinta. Tai poligrafija. Pavaikščiojus tarp tiek sektorių, pilnų knygų, lengva įsiminti ir šį tarptautinį žodį. Tokia išvyka - tai puiki ugdymo karjerai pamoka už mokyklos ribų. Žmogus, pabuvojęs intelektualioje erdvėje, tarsi atsiveria: devintokai savo auklėtojai prisiminimui padovanojo Laimės kalendorių ir puoduką su prasmingais žodžiais, skirtais mokytojui.

Visada knygų pasaulis veikia žmogaus sielą.

Mokytoja Irena