Mokytojų tarybos posėdis

Šiandien mokykloje vyko mokytojų tarybos posėdis.Džiaugiamės, kad po ilgesnės pertraukos posėdyje dalyvavo ir mokyklos kuratorė Laimutė Jančiukienė. Posėdžio metu buvo aptarta svarbūs ugdymosi proceso klausimai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė pateikė išsamią I pusmečio 1-10 kl. mokinių lyginamąją pasiekimų analizę,Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo grupės vadovas Saulius pristatė mokyklos veiklos plačiojo įsivertinimo rezultatus, metodinės tarybos pirmininkė Reda apibendrino  5-10 kl. mokinių lūkesčių apklausos rezultatus ir pristatė Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo projektą.Taip pat buvo atliktos mokyklos strateginių dokumentų (veiklos ir ugdymo planų) tarpinės analizės, aptarti einamieji reikalai. Po mokytojų tarybos posėdžio vyko 6 ir 7 kl. mokinių tėvų susirinkimai, kurių metu tėveliai turėjo galimybę aptarti mokinių pažangą, asmeniškai pabendrauti su mokytojais.

Mokytoja Reda