Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji – išskirtinė diena mūsų tautai ir valstybei. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje paskelbė „atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“. Šiam istoriniam įvykiui paminėti šalyje ir pasaulio lietuvių bendruomenėse vyks įvairūs renginiai. Kadangi šiemet mokiniai atostogaus, todėl Valstybės šventei įvairūs renginiai mokykloje vyko iš anksto. Mokiniai savanoriai su socialine pedagoge Asta parengė plakatų parodą skirtą Vasario- 16-ąjai. Jau ketvirtus metus mokyklos direktorius Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis apdovanoja mokinius per kalendorinius metus surinkusius ne mažiau, kaip 100 šimtukų. Dailės mokytojos iniciatyva mokyklos langus papuošė trispalvės rūtos, o 8 klasės mokiniai per etikos pamoką kabineto langus papuošė simboliniais tulpių žiedais. Istorijos mokytoja Jolita šiandien kartu su penktos klasės mokinėmis pravedė integruotą istorijos pamoką mokyklos bendruomenei.Džiaugiamės gyvendami laisvoje Lietuvoje ir dalyvaudami įvairiose veiklose ugdomės pilietiškumą, meilę savo Tėvynei.

Mokytoja Reda