Paminėjome Saugesnio interneto savaitę

Saugesnio interneto diena (Safer internet day), daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kaip ir kiekvienais metais, ji minima vasario antrąją savaitę, antradienį, o jai skirti renginiai vyksta visą savaitę. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Praėjusį pirmadienį (vasario 7 d.) 5-10 klasėse surengėme klasės varžybas, kuriose išsiaiškinome, kurie mokiniai atsakinėdami į Saugaus interneto globėjų (portalas www.draugiskasinternetas.lt ) parengtus 5 testų klausimus apie saugų elgesį internete. 5 klasės laimėtojai (I – III vietų): A. Pašiškevičiūtė, G. Raškauskaitė, E. Šalčiūtė, P. Trakymaitė ir V. Vinkleris, 6 klasės: E. Binderytė, G. Krutulis, R. Miknevičius ir D. Muškietaitė, 8 klasės: M. Banevičius, R. Januškevičiūtė ir E. Lukoševičiūtė, 9 kl. laimėtojai: J. Juodžiukynaitė, O. Marcinkevičius. Tomas Ražanskas ir Nedas Sakevičius, 10 kl.: J. Trakymas, E. Zenkevičius ir M. Charbaka. Sveikiname žinovus, bei linkime jiems bei visiems mokiniams išlikti saugiems interneto platybėse!

IT mokytojas Žydrūnas Tautvydas