Kam reikalingi sparnai?

Paukščiams sparnai reikalingi, kad galėtų pakilti į aukštį ir skristi. Žmogus bežiūrėdamas į juos,  panoro pakilti. Taip atsirado lėktuvai.

Trečiokai ir ketvirtokai, norėdami pamatyti įvairių dangaus skraidyklių, vyko į Lietuvos aviacijos muziejų, kuris yra Kaune. Ten susipažino su lėktuvų, sraigtasparnių, malūnsparnių, skraidyklių, oro balionų konstrukcijomis, pamatė juos. Sužinojo jų panašumus ir skirtumus. Pagilino žinias apie lakūnus Steponą Darių ir Stasį Girėną, bei pamatė sukonstruotą lėktuvą „Lituanica“.  Kiekvienas pats pabandė valdyti lėktuvą ir gražiai jį nuleisti ant žemės. Žinoma, tai atliko su skrydžių treniruokliais.

Prisiskraidę, daug sužinoję, grįžome į mokyklą. Su smagia daina ir gera nuotaika, vairuotojas Antanas saugiai parvežė namo.

Mokytojos Aldona ir Danguolė