Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti.

(A. Baltrūnas)

Birželio pirmoji – ne tik kalendorinės vasaros pradžia, tai ir tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga mūsų mokykloje vyko netradicinės pamokos skirtos šiai dienai.Socialinė pedagogė Asta, prailgintos grupės mokytoja Laimutė ir etikos mokytoja Reda, kartu su mokykloje dirbančiais 5-8 kl. mokiniais bandė ieškoti atsakymų į klausimus:

Ar visi Lietuvos vaikai yra ginami?

Ar visiems vaikams yra užtikrinamos jų teisės?

Ar visų vaikų norai yra įgyvendinami?

Vaikai išsakė savo mintis, o savo norus, svajones ir džiaugsmingus jausmus prasidėjusiai vasarai bandė sutalpinti piešiniuose. Lai pildosi visų pasaulio vaikų svajonės, lai šypsosi  linksmi ir laimingi vaikai, dalindami džiaugsmą mums visiems.

Mokytoja Reda