Aš turiu teisę žaisti!

Tarptautinę vaikų gynimo dieną antrokai prisiminė savo teises, žinoma nepamiršdami ir savo pareigų. Perskaitė, kad turi teisę lankyti mokyklą, turi teisę žaisti, turi teisę gyventi nieko nebijodami…

Dieną pradėjo nuo sportinio labirinto ruošimo.Mokyklos teritorijoje patys sudarė labirintą, kurį sudėtinga buvo įveikti, bet įdomu. Reikėjo šokinėti ant vienos kojos, ant dviejų, rankom pasiremti, kilpomis eiti. Parke - pasijautė tikri sekliai. Reikėjo surasti objektus, kurie buvo nupiešti. Ieškojo kelmo, gėlės, drugelio, akmens, vabalo ir slieko.  Aikštelėje nusibraižė lentą, kad galėtų žaisti “Kryžiukus – nuliukus”. Tik juos pakeitėme skirtingais indeliais. Komandos buvo susikaupę ir žaidė apmąstydamos ėjimus.

Smagu, gera buvo visiems! Linksmai pažaidę, su gera nuotaika, vaikai iškeliavo namo.

2 kl. mokytoja Danguolė