"Stabtelėjimas su Dievu"

Besibaigiant mokslo metams visus mokinius kviečiau per vasarą nepamiršti Dievo. Rugsėjį sugrįžus ir mokyklą kviečiau mokinius dalyvauti parodoje „Aš per vasarą nepamiršau Dievo“. Ši vasara buvo ypatinga tuo, kad buvo ribojamas mūsų visų keliavimas ir daugelis negalėjo įamžinanti savo akimirkų - stabtelėjimų su Dievu. Taip pat susitinkant su Dievu ne visada pavyksta užfiksuoti save nuotraukoje. Todėl išaugo į parodą "Stabtelėjimai su Dievu". Mūsų mokyklos mokiniai dalijosi savo akimirkomis kur jie susitiko Dievą ne tik vasarą, bet ir žiemą. 2 klasės mokinys Donatas Astrauskis dalijasi pusseserės krikšto šventės akimirką, kurioje dalyvavo, o ji vyko Alytuje Šv.Angelų Sargų bažnyčioje. 5 klasės mokinys Lukas Seilius dalijasi akimirka kai vasaros pradžioje priima į savo širdį Dievą Eucharistijoje. Nuotraukoje įsiamžino su parapijos kunigu Remigijumi Veprausku, Balbieriškio Švč. M. Marijos Rožančinės bažnyčioje. 9 klasės mokinė Viktorija Smolskytė aplankė Mergelę Mariją pasislėpusia šalia Balbieriškio atodangos. 8 klasės mokinė Auksė Judickaitė susitiko su Dievu prie Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios ir Kretingos Viešpaties Apsireiškimo Švč.M. Marijai bažnyčios. 4 klasės mokinys Arijus Ulevičius visą pluoštą nuotraukų nori pasidalintą kur jis su savo šeima susitinka Dievą. Arijus matyti ir Kauno miesto fone, kur matosi gražūs Kauno bažnyčių bokštai, Viešvilės, Seredžiaus, Veliuonos, iš Anykščių bažnyčios matyti ne tik bokštai, bet gražus miesto vaizdas. Žiemą aplankytas Kryžių kalnas ir Panaros prakartėlė. Kiekvienas stabtelėjimas tai susitikimas su Dievu, akimirka skirta Dievui. Dėkoju visiems pasidalinusiems nuotraukomis. Ačiū. Jūsų mokytoja Jurgita Tumosienė.

Parodos nuotraukos fotogalerijoje