Duona šventa

Spalio mėnesį vyko spec. pedagogės, logopedės integruotos pamokos su ikimokyklinio ugdymo "Pelėdžiukų" grupės vaikais, priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniais, 1 – 4 ir 6 klasių mokiniais. Visiems buvo ta pati tema „Duona šventa". Dauguma mokinių jau daug žinojo apie duoną. Kai kurie edukacinėse pamokėlėse kepė ją patys. Teko kai ką prisiminti, pasikartoti, o kai ką ir naujo sužinoti. 4 kl. mokiniai vaidmenimis skaitė pasaką "Pavasario darbai", o ikimokyklinukai inscenizavo. 3 kl. mokiniai mokėsi mįsles apie javus ir duoną, jas nurašė ir iliustravo. 2 kl. mokiniams vyko eilėraščių apie duoną, bei dailaus rašto konkursai. 6 kl. mokiniai vaidmenimis skaitė pasaką "Pyragai" 1 kl. mokinukams.

Visi mokiniai susipažino su javais, mokėsi juos atskirti. Kad geriau įsitvirtintų grūdų pavadinimai, gavo paruoštas javų kolekcijas pasimokyti.

Mūsų duona kasdieninė

Būna ji juoda ruginė,