Netradicinė IT pamoka

Birželio 15 d. mokykloje visų 5-10 klasių mokiniams vyko netradicinė informacinių technologijų pamoka, kurioje noriai sudalyvavo ir buvęs mūsų mokyklos mokinys Gantas. Mokiniai turėjo pasirinkimą – dalyvauti tiesiogiai ar nuotoliniu būdu. Vyriausieji nepabūgę jokių virusų atvyko į mokyklą, likusieji - pamokoje dalyvavo nuotoliniu būdu. Mokiniai ne tik buvo supažindinti su dar mažai kam žinomos papildytosios realybės (AR) kūrimu, bei jau sukurtais produktais pasaulyje ir net Lietuvoje. Ir patys mokiniai mobiliaisiais telefonais parsisiuntę aktyviai išbandė įvairias AR programėles, tokias kaip tatuiruotėms ant savo kūno virtualiai išsibandyti– Inkhunter, matavimams skirtą liniuotę – Prime Ruler ar kambario planavimo įrankį ARPlan 3D, mokėsi šokti Salsą padedami virtualaus trenerio – Dance Reality ir pan. Sužinojo, jog ir patys turi galimybę kurti papildytąją realybę internetinėje platformoje Cospaces ir pažadėjo per vasarą ją išbandyti. Netradicinės pamokos pabaigoje mokiniai pasitikrino ką naujo sužinojo viktorinoje naudodami linksmą Kahoot įrankį. Čia nugalėtoju tapo Mantas iš 8 klasės. Mokiniai ir patys žinojo keletą AR įrankių, bei žadėjo paieškoję, po atostogų su įdomesniais supažindinti ne tik draugus bet ir mokytojus.

IT mokytojas Žydrūnas Tautvydas