Gamtamokslinė projektinė tiriamoji veikla

Šiandien vyko netradicinio ugdymo gamtamokslinė veikla. Jos metu septyniolika   5-8 klasių mokinių susipažino su savo krašto, Balbieriškio miestelio pievų žydinčiais augalais. Juos fotografavo, ieškojo pavadinimų ir savo nuotraukas sudėjo į koliažą. Rado ir pažino šiuos augalus: aguona, rugiagėlė, šilkažiedė gaisrena, patvorinė vynioklė, kmynas, geltonžiedis gargždenis, mėlynžiedis vikis, pelėžirnis, saulutė, raudonasis dobilas, geltonasis dobilas, neužmirštuolė, aitrusis vėdrynas, ramunė, pievų varpelis, kraujažolė.

5-8 klasių mokiniai dovanoja žydinčias širdis visiems, padėjusiems mokytis šiuo sunkiu laikotarpiu: mokyklos vadovams, auklėtojams, mokytojams, tėvams. AČIŪ taria Lukrecija, Austė, Andrėja, Viktorija, Jolita, Austėja, Eglė, Skaistė ir Tomas.

Mokytoja Rasa