Tyrinėjame, sodiname, auginame

Birželio 8 dieną mūsų mokyklos 5- 8 klasių mokiniai dalyvavo gamtamokslinėje projektinėje veikloje. Užsiėmimo metu sužinojo, kad vaistiniai, prieskoniniai augalai – svarbi Lietuvos botaninės įvairovės dalis. Šiuo metu mūsų šalyje auga maždaug 800 rūšių vaistinių augalų, iš jų apie 50 rūšių – prieskoniniai.

Mokiniai mokėsi  atpažinti dažniausiai sutinkamas vaistažoles. Susipažino su jų auginimo ir dauginimo būdais, naudingomis savybėmis. Kruopščiai pasodino vaistinius augalus ir paruošė korteles su jų pavadinimais. Mokyklos aplinkoje įkūrė vaistažolių bei prieskonių ekologines lysves, kad turėtų galimybę visus metus tyrinėti augalus.

Mokytoja Lina Guobienė