Atsiskaitymas su biblioteka, vadovėlių ir planšečių bei kompiuterių grąžinimas 2019–2020 m. m.

Nuo birželio 4 d. 5-10 klasių mokiniai gali atsiskaityti su mokyklos biblioteka:

• Atėję į mokyklą, mokiniai privalo būti nosį ir burną dengiančiomis veido kaukėmis.
  • Kad būtų kuo mažiau kontaktų, mokinius priimsime kasdien nuo 9-iki 14 val. pirmo aukšto koridoriuje.
  • Vadovėliai turi būti sutvarkyti (neprirašinėti, suklijuoti, nuimti susidėvėję aplankalai), taip pat nepamirškite atnešti iš  bibliotekos paimtą grožinę literatūrą. Planšetes ir kompiuterius tvarkingai sudėtus į jiems skirtas dėžutes galėsite palikti bibliotekoje.
  • Išeinantys iš mokyklos mokiniai ir visi 10 klasės mokiniai turi būti pilnai atsiskaitę su biblioteka.

Mokyklos bibliotekininkė