Pirmokai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Vaikystė vienas įsimintiniausių žmogaus gyvenimo tarpsnių. Ji palieka prisiminimus ilgam. Laimingą vaikystę mums primena ir mūsų žaislai.

Mokytojos Laimutė Andriukevičienė ir Danguolė Stanaitienė pasakojo apie jų pirmuosius žaislus: sagas, lėles, medžiagų atkarpėles, medines kaladėles. Mokytoja Laimutė parodė savo dukros pirmąjį magnetofoną, kuriam jau daugiau nei 20 metų. Mokytoja Danguolė glostė sūnaus žaislinį šuniuką, kuriam jau 33-eji.

Pirmokai prie kompiuterių ekranų turėjo rankose savo mylimus žaislus. Jie pasakojo iš kur juos gavo, kiek metų jau turi, kaip saugoja ir džiaugiasi jais.

Po to žiūrėjome filmuką „Žaislų muziejus. Pramoga visai šeimai“.  Vaikai džiaugėsi pamatę daug įvairių žaislų. Nustebo, kad kai kuriuos patys turi. Tikimės, kad kada nors nuvyksime į Žaislų muziejų.

Mokytojos palinkėjo vaikams šypsenų, laimingos vaikystės šeimose, nuoširdžių draugų ir turiningų vaikystės dienų.

Mokytojos Danguolė ir Laimutė