VISI MES – GAMTOS VAIKAI

Kaip gyventume, jei sustotų laikas? Kaip pasaulis pasikeistų, jeigu staiga sustotų žemė? Tiems, kuriems tokie klausimai kyla, viskas, kas mus supa, dieviška, stebuklinga. Pasaulis nuostabus, gamta nepakartojama, stulbinanti savo grožiu, įvairumu. Štai todėl mes, žmonės, viena šio nepaprasto pasaulio dalis, ir esame atsakingi už tai, kad gyventi po saule būtų visiems gera. Štai todėl mokyklos direktoriaus Stasio Valančiaus pradėtas Gamtosauginio komiteto ataskaitinis susirinkimas įgauna labai svarbios mūsų veiklos statusą.

Komiteto nariai – mokyklos bendruomenės atstovai: mokiniai, mokytojai, mokinių tėvai, nepedagoginiai mokyklos darbuotojai.

Mokytojos Linos ataskaitiniame pranešime vardijami nuveikti darbai liudija, kad mokyklos gamtosauginė veikla yra labai svarbi visos valstybės gamtosauginės politikos dalis, nes į darbus įjungia visą mokyklos bendruomenę - nuo mažiausių iki vyriausių: suorganizuota rajoninė paroda – konkursas ,,Žemei reikia draugų“, gamtosauginė pamoka J. Ivanausko zoologijos muziejuje, akcija ,,Darom 2019“, tiriamoji veikla ,,Aplinkos oro užterštumo tyrimas“, taupymo akcija, elektros energijos tausojimo akcija, rudens gėrybių paroda, tiriamoji veikla ,,Žalioji mokyklos palangė“ ir t.t. Mokyklos veikla įvertinta penkta Žaliąja vėliava.

Nėra mažų gamtosauginių darbų. Ši veikla susijusi su kiekvienu žmogumi tokia daugybe ryšių, kad mes neturime teisės gyventi nedorai, netvarkingai, egoistiškai. Visi mes – gamtos vaikai.

Mokytoja Irena