Dalyvavom edukaciniame praktiniame užsiėmime

Tęsdami susipažinimą su įvairiomis ugdymo įstaigomis šiandien 8-10 klasių mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Kauno technikos mokyklos Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų sektorinio praktinio mokymo centre. 2012 m. atidarytas Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų sektorinis praktinio mokymo centras  (Taikos pr. 127 B, Kaune), gerina praktinio mokymo paslaugų prieinamumą besimokantiems kitose profesinio mokymo įstaigose, kolegijose, universitetuose, bendrojo ugdymo mokyklose. Susipažinę su mokymo centro baze sužinojome, kad modernizuota Centro praktinio profesinio mokymo bazė įgalina įgyti profesinę kvalifikaciją, atitinkančią Europos Sąjungos technologijų lygį. Technologinė įranga, naudojama praktiniam mokymui, moderni ir šiuolaikiška, atnaujinta ir modernizuota Europos regiono plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų sektoriniame praktinio mokymo centre mokiniai praktiškai galėjo išbandyti kaip naudotis įvairia įranga  su programiniu valdymu, šiuolaikiškai įrengtose dirbtuvėse išbandė savo gebėjimus, jeigu norėtų  įgyti staliaus, baldžiaus ar kitą panašią specialybę. Pasiskirstę į 3 grupes , padedami praktikos mokytojų sukūrėme savo praktinio darbo produktą. Linas, Henrikas, Augustas, Dominykas, Vygantas ir Paulius pagamino mamoms  po mentelę. Rasa ir Kamila išbandė siuvimo mašinas ir pasisiuvo po mielą pagalvėlę. Sudėtingiausią ir atsakingiausią darbą pasirinko vaikinai – Martynas, Audrius, Arnas, Nojus, Jokūbas, Laurynas ,Vakaris .Jiems teko atlikti matematinius skaičiavimus, tiksliai išsimatuoti, nubrėžti , iškirpti, klijuoti ir siūti. Rezultatas džiuginantis: per 3 praktinio darbo valandas pagaminta 2 pufai mokyklos poilsio erdvei. Sektorinio praktinio mokymo centro pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad besimokantieji, naudodamiesi naujosiomis technologijomis ir profesijai reikalinga įranga, įgytų darbo rinkos poreikius atitinkančius praktinius gebėjimus. Dėkojame už suteiktą galimybę Profesinio mokymo medienos apdirbimo ir statybos skyriaus vedėjui  V.Norkui ir kantriai mus mokiusiems profesijos mokytojams.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Ugdymo karjerai mokytoja Reda Valančienė