Mokyklos jaunųjų šaulių žygis partizanams atminti

Vasario 9 dieną kartu su žygeivių klubo nariais mūsų mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo pėsčiųjų žygyje partizanams atminti.
Iš pat ankstyvo ryto pasigrožėję patekančia saule  žygiavome per Balbieriškio miestelį. Nuo ten Panemune pasiekėme Norkūnų, Dubų, Margaravos, Bundorių piliakalnius. Punios šile aplankėme Bundorių pilkapyną, Panemuninkų piliakalnį, Dainavos apygardos vadavietę, seniausią Punios šilo ąžuolą. Keliaudami su žygeiviais sužinojome daug gamtinių ir istorinių faktų, klausėmės jų  atliekamų patriotinių dainų. Įveikėme daug sunkumų kopdami į piliakalnius ir  nužygiuodami 22 kilometrų atstumą. Žygio metu buvo daug pamatyta, patirta, išgirsta. Jaunieji šauliai prisilietė prie istorijos, buvo skatinamas jaunimo patriotiškumas ir prasmingai praleistas laikas gamtoje, išbandant savo ištvermę.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Kęstutis Žilinskas