Dalyvavome konferencijoje ,,UGDYMAS IR PSICHOLOGIJA 2020“

Šiandieninis pedagogas privalo nuolat gilinti savo psichologines žinias, nes kasdieninės situacijos su mokiniais darosi vis sudėtingesnės, o reikalavimai mokytojo kompetencijų spektrui vis didėja. Todėl neatsitiktinai gausus pedagogų, psichologų, socialinių pedagogų, mokyklų vadovų būrys 2020 m. sausio 15 dieną susirinko į Vilniuje Socialinių mokslų kolegijoje vykusią ir didelio pasisekimo ir puikių atsiliepimų sulaukusią konferenciją ,,UGDYMAS IR PSICHOLOGIJA 2020“.Išklausėme daug puikių pranešimų, tačiau naudingiausi ir aktualiausi buvo prof.habil.dr. Vilijos Targamadzės - Naujoji (ne)atrastoji karta: modus vivendi. Darbas su šiandieniniais mokiniais; Lino Slušnio - Kada ir kam galime perduoti estafetės lazdelę? Mokytojo vienišumas pagalbos vaikams sistemoje. Joviltės Beržanskytės - Socialinis ir emocinis ugdymas, formuojamasis vertinimas.

Ačiū organizatoriams pedagogas.lt už apgalvotus organizacinius sprendimus, puikiai parinktus lektorius, gerą laiko vadybą ir šaunų konferencijos moderatorių Vytautą.

Mokytoja Reda