Kelionė į cirką

Cirko edukacija – įvairaus amžiaus žmones praturtinanti veikla. 1 ir 2 klasių mokiniai vyko į Baltijos cirko būstinę Kaune – Kameriniame cirke. Šią edukaciją sudarė trys dalys. Pirmoji – ekskursija klounų ir cirko muziejuje su didžiausia klounų kolekcija. O jų ten labai labai daug! Tai yra 4 – oji pagal dydį klounų kolekcija pasaulyje! Ekskursijos metu pasakojo apie lietuviškojo cirko didingą istoriją bei iškilius Lietuvos cirko artistus – praeities grandus bei šiuolaikinio cirko žvaigždes. Antroji edukacijos dalis – Kauno cirko meno akademijos auklėtinių pasirodymas Kamerinio cirko arenoje. Žavėjomės artistų drąsa! Mokiniai jiems pateikė įvairių klausimų. Trečioji – pačių mokinių interaktyvi edukacija cirko arenoje ant cirko įrangos, prižiūrint edukatoriams, pasakojant, kaip koks triukas atliekamas ir leidžiant pabandyti patiems, savarankiškai, kurti bei improvizuoti.

Kaip smagi baigiamoji nata – balionų lankstymo pamokėlė. Kiekvienas dalyvis gavo balioną „šuniuką“ labai panašų į šuniuką artistą Lakį.

Su gera nuotaika, praturtėję žiniomis ir pasportavę, grįžome namo.

Mokytojos Aldona ir Danguolė