„Laisvės kelias“

Spalio 25 dieną  mūsų mokyklos vokalinis ansamblis  dalyvavo 11-ame nacionaliniame partizanų dainų festivalyje „Laisvės kelias“, kuris vyko Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje. Šį jau tradiciniu tapusį renginį kartu su Tarptautine komisija organizavo Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos Tolerancijos ugdymo centras ir Druskininkų tremties ir rezistencijos muziejus. Šiais metais festivalis buvo skirtas 1949 m. vasario 16 d. Laisvės Kovų Sąjūdžio deklaracijos pasirašymo 70 metų sukakčiai, jame pasirodė daugiau nei 250 mokinių iš 20 Lietuvos mokyklų.

Mūsų dainininkai atliko dvi partizanų dainas ,,Sudie, motule“ ir ,,Ar aplankei, sūnau, tėvelį“, smuiku ansambliui pritarė Martyna Marčiukaitytė.

Renginio pabaigoje dalyviai už prasmingą ir pilietišką veiklą buvo apdovanoti padėkos raštais, o grįžtant namo vis dar mintyse skambėjo išgirstos drąsos ir vilties kupinos dainų melodijos.

Mokytojas Saulius Kondrotas