Rudenėlio dovanos

Auksinis ruduo, - sakome, kai vėstant orui,  medžių vainikai ir  lapai ima gelsti. Gerokai palijus, miškuose gausiai pasirodo grybų kepurėlės, - ištisos šeimynos. Grybai vilioja į šilą.  Voratinkliuose - įvairaus dydžio  rasos lašeliai. Po rudens darganų ateina kelios šiltos, saulėtos dienos, vadinamos ,,Bobų vasara“. Širdžiai maloniau, kai pamatai trumpam atgijusią gamtą.

Ugdant mokinių bendrąsias kompetencijas, skatiname mokinius pažinti pasaulį, ieškoti atsakymų bei kurti. Siekdamos sudominti mokinius, paskatinome tyrinėti, augalų, daržovių, vaisių savybes ir panaudoti kuriant darbelius.

1–4 klasių mokiniai tikrai kūrybiški. Jie pastebėjo ir sukūrė įdomių darbelių iš rudens gėrybių. Kad pasisemtų daugiau patirties mokiniai aplankė draugų parodas. Rinko įdomiausius darbelius. Pasigrožėjo ir pasidžiaugė išradingomis  ir  skirtingomis klasių parodėlėmis.

Pradinukai savo darbeliais prisidėjo prie gamtosauginės  mokyklos veiklos.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytojos  Aldona, Danguolė, Gražina, Ramutė