Konferencija ,,Noriu į mokyklą“

Spalio 30 d. jau ketvirtą kartą visos Lietuvos pedagogai rinkosi į Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vykusią konferenciją „NORIU Į MOKYKLĄ“, kurios tikslas – sutelkti mokyklų lyderius diskutuoti ir ieškoti būdų, kaip veiksmingai ir naudingai pravesti pamoką. Įkvepiančią ir motyvuojančią kalbą ,,Žmogaus pašaukimas- save atiduoti ir dovanoti“ konferencijoje pasakė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas. Vėliau konferencijos dalyviai tapo mokiniais ir pagal pasirinkimą dalyvavo net 14 pamokų. Patirtus įspūdžius ir įvertinimus pateikė pamokų refleksijos metu panaudodami de Bono skrybėlių metodą. Konferenciją baigė M.Romerio Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto profesorius R.Jasinavičius pranešimu ,,Mokytojas – lyderis, kuriantis pridėtinę vertę“. Geriausiai konferencijos naudą apibūdina vienos iš dalyvių pasakyti žodžiai ,,Aš tikrai noriu po mokinių atostogų į mokyklą“.

Metodinės tarybos pirmininkė mokytoja Reda