8 klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame aplinkosauginiame konkurse „Kita forma“

Konkurso tema – įvairūs daiktai ir žaidimai, pagaminti iš nebereikalingų medžiagų likučių (plastmasė, stiklas, metalas, medis, kartonas, audiniai, buityje nebetinkami naudoti daiktai arba jų dalys ir kt.). Andrėja ir Viktorija pagamino sienos dekoraciją iš seno rėmo, medžiagų skiaučių, pieštuko drožlių, odos ir spalvoto popieriaus likučių, Austė ir Lukrecija savo aplikacijoje iš spalvoto popieriaus pavaizdavo Žemės likimą, Laura iš plastikinių maišelių  nunėrė kilimą, Mantas ir Dominykas iš kartono pagamino vilkiką, Jokūbas ir Laurynas - sunkvežimį iš kartoninių dėžių, Vaida - popierinę gėlę iš laikraščių, Dominykas P. - šaškes iš kartono ir kamštelių. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti 2019 m. lapkričio 30 dieną, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Lauksime rezultatų.

Mokytoja Rasa