Tradicinės penktokų krikštynos

Spalio 26 dieną mokykloje įvyko labai laukiama šventė – penktokų Krikštynos. Tai viena iš smagiausių ir įdomiausių mokyklos švenčių. Jas, žinoma, rengė šeštos klasės mokiniai kartu su auklėtoja Irena Liutkevičiene. Renginys prasidėjo biologijos kabinete. Šeštokai, linksmai nusiteikę penktokėlius saugiai palydėjo į aktų salę. Čia jų laukė daug išbandymų: žinių patikrinimas, linksmosios estafetės, situacijų vaidinimai, kūrybinės užduotys.

Džiugu, kad mokiniai pasirodė ne tik šaunūs, sėkmingai įveikė visus išbandymus. Renginiui baigiantis penktokai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Pasižadėję vykdyti visus reikalavimus, penktokai buvo pakrikštyti ir tapo „ tikrais“ penktokais.

Dėkojame šeštokams ir jų auklėtojai už gražų renginį!

Lina Guobienė, penktos klasės auklėtoja