Mokiniai atostogauja - mokytojai mokosi

Šiandien, spalio 29 d. jau tradiciškai Alytaus Šv.Benedikto gimnazija pakvietė šalies mokytojus į konferenciją ,,Noriu į mokyklą“. Nors rytas pasitiko pirmuoju sniegu, tačiau mokytojų jis nei kiek neišgąsdino. Susirinko mokytojai lyderiai iš visos Lietuvos. Konferencijos dalyvius sveikino kunigas Rytis Baltrušaitis, Alytaus miesto meras  Grigaravičius, LL3 projekto koordinatorė Renata Pavlavičienė ir kitų institucijų atstovai. Labiausiai mokytojus įkvėpė  motyvuojantis kunigo Ričardo Doveikos pranešimas, kuris ne kartą buvo palydimas mokytojų audringais plojimais. Konferencijos dalyviai darbą tęsė 7 darbo grupėse. Čia buvo dalinamasi patirtimi, ieškoma sprendimų, kad visi bendruomenės nariai (mokiniai, mokytojai, tėveliai ir kiti) džiugiai galėtų ištarti ,,Aš tikrai noriu į mokyklą“. Gatavų receptų neišradome, bet tikime, kad jei mokytojas ir mokinys turės vieną tikslą, stengsis kalbėtis ta pačia kalba, mokykloje visiems bus gera.

Mokytoja Reda