2016–2017 m.m.

SPORTO IR SVEIKATINGUMO DIENA MOKYKLOJE

Rugsėjo 29-ąją  mūsų mokykloje vyko Sporto ir sveikatingumo diena, kurios tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, būti fiziškai aktyviais. Parengę ir pristatę pranešimus sveikatingumo temomis, visi sugužėjo į Balbieriškio miestelio sporto aikštyną. Mokyklos direktorius Stasys Valančius  kvietė pasidžiaugti rudenėjančiu parku ir  saugiai   dalyvauti  sportinių žaidimų ir individualių rungčių varžybose.

Varžybos prasidėjo mylios bėgimu. Finišą sėkmingai pasiekė visi. Geriausiai sekėsi Vygantui Juočiui (5 kl.), Tomai Pacevičiūtei (5 kl.), Ąžuolui Barkauskui (6 kl.), Gabijai Savickaitei (6 kl.), Lukui Bucevičiui (7 kl.), Augustinai Siaurukaitei (7 kl.), Lukui Beniuliui (9 kl.), Rugilei Žilinskaitei (10 kl.). Vėliau komandos žaidė futbolą, krepšinį ir kvadratą. Futbolo komanda „Jaunieji talentai“ įveikė  „Raudonukus“ rezultatu 9:2. Azartiškose varžybose įvarčius pelnė Augustinas Mitrulevičius (3), Ąžuolas Barkauskas (2), Lukas Bucevičius (2), Jokūbas Trakymas (2), Džiugas Žvirblys (1), Aurimas Kuzmickas (1). Krepšinio 3x3 varžybose rezultatyviausi buvo Airidas Krutulis (10 kl.) ir Oskaras Tamulynas (9 kl.).  Kvadrato varžybose geriausiai gaudė Edas Zenkevičius (5 kl.), Martynas Šarauskas (6 kl.), Pijus Subačius (5 kl.), taikliausiai kirto Toma Pacevičiūtė (5 kl.), Augustina Siaurukaitė (6 kl.), Vaida Stagniūnaitė (5 kl.).

Po šių varžybų didelė eilė išsirikiavo prie smiginio. Pučiant lengvam vėjeliui, mėtė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, vairuotojas, bibliotekininkė. Vieniems tai buvo pirmieji bandymai, kiti strėlytes yra mėtę ir anksčiau. Daugiausia taškų surinko penktokai Pijus Subačius (15 tšk.), Lukrecija Marčiulaitytė ( 14 tšk.) ir dešimtokė Kristina Leimonaitė (12 tšk). Varžybos baigėsi draugiškomis linksmosiomis estafetėmis. Palydimi plojimų, skandavimo ir smagaus juoko,  dalyviai šokinėjo maišuose, poroje nešė kojomis suspaustą gimnastikos lazdą, lindo per lankus, perdavinėjo kamuolį..

Sporto ir sveikatingumo dienos organizatoriai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė ir kūno kultūros mokytojas metodininkas Kęstutis Žilinskas džiaugėsi pavykusiu renginiu, dėkojo varžybų dalyviams bei sirgaliams.

Mokytoja Janina Grigutienė