2015–2016 m.m.

TAISYKIME VIEŠPAČIUI KELIĄ!

Šv. Morkaus evangelijos pradžioje mes skaitome Dievo įkvėptus žodžius „Jėzaus Kristaus Dievo sūnaus, gerosios naujienos pradžia, kaip pranašo Izaijo parašyta „Štai aš siunčiu pirma tavęs savo pasiuntinį, kuris tau nuties kelią. Dykumoje šaukiančiojo balsas:Taisykite Viešpačiui kelią. Ištiesinkite Jam takus.(1,1-3),- šiais žodžiais Advento renginį  pradėjo renginio vedėjos - Klaudija Rutkauskaitė ir Laura Charbakaitė. Susirinkę  į renginį 5-10 klasių mokiniai ne tik klausė įdomių pasakojimų apie Advento simbolius ir papročius, bet kartu su muzikos mokytoju Sauliumi Kondrotu padainavo keletą Advento laikotarpio dainų.

Mokyklos direktorius Stasys Valančius pasidalijo savo išgyvenimais, susijusiais su gražiausiomis metų šventėmis ir palinkėjo ramybės, gražių ir jaukių švenčių. Buvo visiems smagu. Apibendrindama renginį tikybos mokytoja Roma Raškevičienė kvietė pasidėti ant Kūčių stalo grūdų. Simboliškai. Ir palinkėti sau, kad tie grūdai sekmingai sudygtų mūsų širdyse ir mintyse gerumo ir atlaidumo daigais.{akgallery}

Tikybos mokytoja Roma Raškevičienė