2015–2016 m.m.

Spindi Kalėdų žvaigždelė

Uždegę ketvirtąją žvakę advento vainike, gyvendami didžiojo stebuklo – Kristaus gimimo laukimu – į šventę ,,Spindi Kalėdų žvaigždelė“ susirinko pirmos klasės mokiniai, jų tėveliai, seneliai, muzikos mokytojas Saulius Kondrotas. Adventas – tai toks laikas, kai norisi stabtelėti, pamąstyti apie šiandieną, pasvajoti apie rytdieną ir ateitį, auginti širdyje gėrio, džiaugsmo, rūpinimosi kitais jausmus.

Pirmokai stengėsi įvardyti, kas jiems yra Kalėdos, kokius gerus darbus jie atliko, kokį Gerumo medį užaugino klasėje, aptarė svajones ir lūkesčius. Tėveliai papasakojo apie Kūčių burtus, ką jiems reiškia Kalėdos.

Nuskambėjusios kalėdinės dainelės, eilėraščių posmai, žaidimai – rateliai, bendri vaikų ir tėvelių kūrybiniai darbai, išsakyti linkėjimai bylojo apie artėjančias šventes, klasės bendruomeniškumą, patirtą džiaugsmą.{akgallery}

Pirmos klasės mokytoja Irena Petraškienė