2015–2016 m.m.

Tėvelių susirinkimas

Balbieriškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje jau įvyko pirmas tėvelių susirinkimas, jame dalyvavo 12 tėvų, mokyklos direktorius Stasys Valančius, pavaduotoja Gražina  ir auklėtojos Birutė Černevičienė, Leonora Damijonaitienė.  Direktorius supažindino tėvus su darželio dokumentais, TAMO dienynu. Kalbėjo ūkiniais klausimais susijusiais su vaikų maitinimu ir išlygų dėl lengvatų. Buvo išrinktas tėvų komitetas. Komitetas iš 4 narių, Agnė, Vaidas, Jurgita, Lina. Pirmininką išsirinks patys nariai. Auklėtoja Birutė prašė tėvų paskubėti su sveikatos pažymėjimais, laiku pranešti apie sergantį vaiką. Tėvelių buvo prašoma pagal galimybes vaikus aprūpinti ugdymo priemonėmis.  Kai kuriems tėveliams reikia atnešti papildomų rūbelių vaikui aprengti, kadangi vaikai maži, visko pasitaiko. Tėveliai  noriai diskutavo įvairiais klausimais.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtoja Leonora Damijonaitienė