2015–2016 m.m.

Dalyvaujame kampanijoje-žaidime „Eismo gyvatėlė“

Rugsėjo 21 - spalio 2 dienomis mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1 - 4 klasių mokiniai  dalyvauja tarptautinėje Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro vykdomoje kampanijoje- žaidime „Eismo gyvatėlė“.

76 vaikai, drauge su auklėtojomis  kasdien atlieka apklausą, kaip keliauja į mokyklą.

Kampanijos tikslas - pakeisti įpročius ir paskatinti vaikus į mokyklą keliauti  darniai, siekiant geriau pažinti aplinką, susirandant naujų draugų, saugojant sveikatą.

Dvi savaites mokiniai klijuos taškus prie plakato „Eismo gyvatėlė“, kai tik atkeliaus darniai:pėsčiomis, mokykliniu autobusu,  automobiliu-  susikooperavus tėveliams pavežti ne tik savo vaiką, bet ir  kaimyno, draugo.

Tikimės, kad mums pavyks pagerinti keliavimo į mokyklą darniai rezultatus. {akgallery}

Sužinoti daugiau apie kampaniją Europoje galima šiuo adresu: http://www.trafficsnakegame.eu/

Prisijunkite ir pasidomėkite, kaip sekasi mūsų mažiausiems siekti išsikelto tikslo - keliauti į mokyklą darniai!

Gražina Antanavičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui