2014–2015 m.m.

Turistinis žygis Žvėrinčiaus miško taku

Vasara – idealus metas išvykoms į gamtą. Tad birželio 2 dieną  6 – 9 klasių mokiniai išsiruošė į turistinį žygį Žvėrinčiaus miško taku, kuriame gausu poilsio ir sporto aikštelių, medžio skulptūrų, laužaviečių. Keliaudami žygio dalyviai nepabūgo truputį pasukti į šalį ir aplankė  šimtametį Žvėrinčiaus  ąžuolą. Visai neseniai jis buvo vienas iš didžiausių Žvėrinčiaus miško turistų traukos objektų. Pasak legendos, po jo šakomis medžioklės metu ilsėjosi Lietuvos Didysis Kunigaikštis Vytautas. Dėl to šis ąžuolas dažnai dar vadinamas  Vytauto ąžuolu. Tačiau 2005 m. uragano „Ervinas“ metu 1,8 m skersmens ir 15 m aukščio senolis atgulė ant miško samanų poilsiui ir ilsis iki šių dienų.

Paskutinėje sveikatingumo tako poilsiavietėje žygeiviai apsistojo ilgesniam laikui. Iš pradžių visi papietavo,  vėliau varžėsi smagiose, netradicinėse rungtyse, žaidė įvairius žaidimus. Laikas prabėgo nepastebimai greitai, tad nenoromis teko atsisveikinti su nuostabia Žvėrinčiaus miško gamta ir grįžti į namus.

Mokytoja D. Damijonaitytė