2014–2015 m.m.

Išvyka į Balbieriškio KLC

Besibaigiant mokslo metams priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir I klasės mokiniai su savo mokytojomis Daiva ir Aldona svečiavosi Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre. Čia aplankėme neseniai atidarytą parodą „Žydų pėdsakai Balbieriškio istorijoje“. Mokiniai apžiūrėjo eksponuojamas nuotraukas, kuriose įamžintos žydų bendruomenės, gyvenusios Balbieriškyje, akimirkos. Po to pedagogė Daiva visus pakvietė į repeticijų salę, kur supažindino su ten esančiais liaudies instrumentais: būgnais, tamburinu, žvangučiu, švilpynėmis, tarškyne, ksilofonu, dūdele, įvairiais barškučiais, kontrabosu ir medinėmis brauktuvėmis. Smagu buvo pabandyti pagroti su visais instrumentais. Tačiau didžiausią įspūdį vaikams paliko akustinių būgnų komplektas.  Linksmai pamuzikavę ir įgiję daugiau žinių apie muzikos instrumentus grįžome į mokyklą.

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Daiva Alaveckienė