2014–2015 m.m.

Krepšinio varžybos rajone

Sausio 22 ir 27 dienomis Prienų daugiafunkciniame sporto centre vyko 1999 m. gimusių ir jaunesnių Prienų rajono  mokyklų mokinių krepšinio turnyras.

Berniukų  grupėje varžėsi penkios komandos.  Deja, į finalą mūsų mokyklos berniukų komandai patekti nepavyko.

Mergaičių  grupėje varžytis norą pareiškė  tik dviejų mokyklų komandos. Tarpusavio rungtynes sužaidė „Žiburio“ gimnazijos ir mūsų mokyklos mergaičių komanda. Stipresnės buvo žiburietės, tad mūsiškėms atiteko II-oji vieta.

Vasario 4 dieną  mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo  1998 m. gimusių ir jaunesnių Prienų rajono  kaimo vietovių mokyklų   krepšinio 3x3 varžybose.

Į šias varžybas susirinko  keturios mergaičių ir penkios berniukų komandos. Mergaičių grupėje mūsų  komandos žaidėjos triuškinančiai 7:0 įveikė Stakliškių mokyklos atstoves, tačiau nepavyko  įveikti varžovių iš Šilavoto ir Išlaužo. Mergaičių komanda iškovojo  III  vietą. Berniukams, po atkaklių susitikimų su varžovais iš  Veiverių, Pakuonio ir Šilavoto,  atiteko IV vieta. Jie savo grupėje laimėjo vienerias varžybas prieš veiveriškius. {akgallery}

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai ne tik atstovauja mokyklą rajoninėse varžybose, bet ir parsiveža laimėjimų.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Damijonaitytė