2014–2015 m.m.

„Rašom!“

Vasario 2 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai, paskatinti lietuvių kalbos mokytojų, dalyvavo nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso  „Rašom!“ I-ajame nuolatiniame etape. Savo jėgas išbandyti nusprendė net 29 mokiniai. Visus dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Zujienė. Pasidžiaugė, kad mokiniai noriai dalyvauja konkurse, kad gražiai rašyti mes norime kiekvienas.

Nuotolinio etapo darbus vertins mokykloje sudaryta komisija.  Konkurso vertinimo kriterijus atitinkantys darbai bus siunčiami į Vilnių. I-ojo etapo rezultatai bus paskelbti 2015 m. vasario 23 d. Lietuvių kalbos instituto ir UAB Biuro pasaulio interneto svetainėse (www.lki.lt ir www.biuropasaulis.lt). Taigi, lauksime rezultatų paskelbimo. Dėkojame visiems konkurso dalyviams. {akgallery}

Lietuvių kalbos mokytoja Rita Šalčiūtė