author footer link can be edited or disabled only in full version

2014–2015 m.m.

Sėkmingas badmintonininkų startas Lietuvos taurės II-ojo etapo varžybose

Šių metų gruodžio 6 d. Tauragėje vyko Lietuvos badmintono taurės II-ojo etapo varžybos. Jose dalyvavo 111 sportininkų iš Klaipėdos, Tauragės, Vilniaus, Kretingos, Kelmės, Šakių, Raseinių, Ignalinos klubų. Mūsų miestelį ir mokyklą atstovavo 9 žaidėjai. Sėkmingiausiai (B meistriškumo grupėje) varžybas pradėjo Gerda Trakymaitė ir Rytis Bucevičius. Jie įveikė visus varžovus ir mišriame dvejeteiškovojo I–ąją vietą. Netrukus(C meistriškumo grupėje) vyrų dvejete dar vieną I–ąją vietą iškovojo ir Darius Mieliauskas su Gyčiu Majausku.

Merginų vienete(C meistriškumo grupėje) Ernesta Kurapkaitė iškovojo II–ąją vietą (rungtyje žaidė 18 dalyvių), vyrų vienete po įtemptos kovos Darius Mieliauskas iškovojo IV–ąją vietą, Gytis Majauskas V–ąją vietą, Vytautas Bužinskas – X vietą (rungtyje žaidė 20 dalyvių). Vyrų dvejete (poroje su vilniečiu Laurynu Bendoraičiu) Vytautas iškovojo V–ąją vietą. Merginų vienete (B meistriškumo grupėje) Gerda iškovojo V–ąją vietą. Pirmą kartą tokio lygio varžybose(D meistriškumo grupėje) žaidė Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė.Jos abi sugebėjo nugalėti po vieną varžovę. Rasa nugalėjo Vakarę Trakšelytę iš Tauragės, o Toma nugalėjo Eveliną Karlikauskaitę iš Raseinių. {akgallery}