2014–2015 m.m.

Žiemos stebuklai

Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo Balbieriškio miestelio bibliotekoje surengtoje popietėje „Žiemos stebuklai“.

Nesuklysiu sakydama, kad žiema – stebuklų metas. Vėjo pučiamos snaigės šoka neapsakomo grožio šokį, šaltis languose, ant upių ir ežerų nutapo nuostabiausius paveikslus, o pats didžiausias stebuklas – artėjančios Kalėdos. Popietės metu taip pat vyko stebuklai. Įgyvendinus vaikų kūrybines idėjas paprasti stiklainiai tapo nameliais, kuriuose gyvena Kalėdų senelis ir seniai besmegeniai, ir žibintais, kuriuose uždegtų žvakių liepsnelės suteikia jaukumo ir paslaptingumo. Vaikų sukurtose vazelėse eglučių šakos, pasipuošę žaisliukais, tapo gražiomis kalėdinėmis puokštėmis, padėsiančiomis išsaugoti ne vieną eglutę.

Kartu su mokiniais kūrybines idėjas įgyvendino klasės mokytoja Irena, bibliotekininkės Edita ir Angelė. Visiems buvo smagu ir įdomu.

Ketvirtos klasės mokytoja Irena Petraškienė