2013–2014 m.m.

,,Pirmosios raidės“ šventė

Gausus būrys pirmokų ir jų tėvelių susirinko į ,,Pirmosios raidės“ šventę. Mokiniai, pasipuošę raidžių karūnomis, deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, dainavo. Į bendrą veiklą įsitraukė ir tėveliai. Visi smagiai žaidė žaidimą ,,Į stiklą barbena lietučio lašai“. Solistė Gerdutė, paruošta muzikos mokytojo Sauliaus Kondroto, atliko dainą apie abėcėlę. Klasę mokiniai papuošė buvusios mūsų mokyklos mokinės Virginijos Kuncaitės (Kuzmickienės) eilėraščių knygos apie raides pačių spalvintomis raidžių iliustracijomis. Gėrėjomės išradingai paruoštais rudens gėrybių eksponatais, kuriems mokiniai sugalvojo išmoningus pavadinimus. Daug džiaugsmo suteikė medžio iš rudeninių lapų kūrimas, raidžių N ir M iš popieriaus lankstymas.

Pirmos klasės mokytoja Ramutė Švedienė