author footer link can be edited or disabled only in full version

2013–2014 m.m.

Lietuvos taurės II etapo varžybose

Lapkričio 9 d. Šakiuose vykusiose Lietuvos taurės II etapo varžybose dalyvavo ir nemažas būrys badmintonininkų - atstovavusių Balbieriškio badmintono klubą "Svajonė" ir Balbieriškio pagrindinę mokyklą.

Išvyka į Šakius buvo sėkminga: Mantas Šatrauskas suaugusiųjų „B“ grupėje laimėjo vienetų, o kartu su Matu Kavaliausku ir dvejetų turnyrus. {akgallery}

2-ąją vietą moterų dvejeto žaidime Balbieriškiui iškovojo: Gerda Trakymaitė ir Neringa Žvirblytė,  4-ąją vietą mišriame dvejete iškovojo Meda Kavaliauskaitė ir Dalius Juodsnukis, 5-ąją vietą Rytis Bucevičius ir Ernesta Kurapkaitė, bei 6-ąją vietą Eimantas Aliulis ir Dovilė Kuzmickaitė.

Pirmą kartą klubo istorijoje vienų varžybų metu iškovota 3350 įskaitinių reitingo taškų.